Föremål som liknar byrå Kompletterad
6123 Byrå
Såld: 1.400 kr
Såldes den 30 november 2020
1429 Byrå
Såld: 4.000 kr
Såldes den 3 februari 2020
2053 Byrå
Såld: 4.000 kr
Såldes den 29 april 2019
1638 Byrå
Såld: 500 kr
Såldes den 7 maj 2018
2452 Byrå
Såld: 100 kr
Såldes den 24 november 2014
2008 Byrå
Barock, Kompletterad, Beslag med stämplarna WD, Ek
Såld: 5.800 kr
Såldes den 4 november 2013
5025 Skrivbyrå
Såld: 14.000 kr
Såldes den 30 september 2013
1711 Byrå
1700-tal, Kompletterad, längd: 83, djup: 57, höjd: 77
Såld: 450 kr
Såldes den 3 december 2012
7233 Skrivbyrå
Såld: 2.600 kr
Såldes den 18 juni 2012